14 травня 2024 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка в межах заходів до Дня науки відбувся конкурс інноваційних стартап-проєктів, у якому змагалися 10 студентських команд.

Наш факультет представляла на конкурсі команда першокурсників  групи Nim1-B23 у складі Софії Саволайнен, Артема Іщука та Анни Донцової. Одним із керівників-консультантів команди виступила доцент Ольга Шаповал. Упродовж двох місяців студенти працювали над розробкою ідеї – використання цифрового додатку для вивчення німецької мови “Einfaches Deutsch”. Оригінальність пропозиції полягала у можливості вивчення мови з її носіями. Користувач спочатку має пройти тестування на визначення актуального рівня володіння мовою, а згодом обрати групу для вивчення, теми, які цікавлять та опановувати мову разом з носієм.

Виступи стартаперів оцінювало компетентне журі: ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка професор Сергій Копилов (голова); проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук. професор Світлана Миронова; координатор проєкту «Підприємницький університет», доктор економічних наук, професор Ірина Ящишина; заступники міського голови Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Назаренко і Вадим Мендограло; директор компанії «Агросолюшнс» Віталій Завадський; членкиня ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського» Світлана Гумінська; директор ТОВ «ВИДАВНИЦТВО АБЕТКА» і ТОВ «АБЕТКА» Ярослав Сисин; керівник відділу фітнесу SportLife у Кам’янці-Подільському Майя Петрук; голова студентської ради історичного факультету К-ПНУ Олена Вонсович.

Наша команда була відзначена у номінації «Кращий дебют». Вітаємо учасників та консультантів із вагомим досягненням.

До Дня науки: конкурс інноваційних стартап-проєктів здобувачів вищої освіти