04.02.2022 в сучасній мультимедійній лабораторії К-ПНУ імені Івана Огієнка було проведене практичне заняття із курсу “Практика перекладу” (викладач к.ф.н., доцент кафедри англійської мови Свідер І. А.) для здобувачів вищої освіти спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша-англійська, освітньої програми Англійська мова і література першого (бакалаврського) рівня академічної групи Fil1B20.

Практична цінність заняття полягала у формуванні навичок сприйняття та розуміння монологічного тексту англійською мовою із реалізацією різних видів перекладу у різних умовах комунікації (робота індивідуально, у групах, в парах). Студенти мали можливість виконувати різноманітні завдання, які спрямовані на засвоєння, відтворення та обмін інформацією, формування навичок та умінь практичного перекладу, використовуючи сучасну інтерактивну дошку Smart Board.

Студенти-філологи продовжують освоювати мультимедійну лабораторію