1 лютого завідувач кафедри германських мов і зарубіжної літератури кандидат філологічних наук Олеся Барбанюк провела лекцію «Museum texts translation. Basics of museology» з Курсу ОСНОВИ ГАЛУЗЕВОГО ПЕРЕКЛАДУ   для здобувачів вищої освіти спеціальності 035 Філологія спеціалізаціі Германські мови та літератури (переклад включно), перша- англійська освітньої програми Англійська мова і література першого (бакалаврського) рівня академічної групи Fil1B19. Використовуючи сучасні медійні технологіі лекцію було проведено на високому рівні, а завдяки новітній комп’ютерній техніці можливим стало виконання практичного завдання і ознайомлення здобувачів із сайтом, віртуальними екскурсіями та об’єктами Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Внесення до змісту дисципліни лекційних і практичних занять з галузевого перекладу у сфері музеєзнавства було запропоновано стейкголдерами-роботодавцями, а саме працівниками Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Лекційні заняття в новій мультимедійній лабораторії Університету