09.11.2020 року відбулася зустріч декана факультету іноземної філології Алли Хоптяр зі стейкхолдерами ОП “Англійська мова і література”, зокрема із заступником директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Тетяною Карповою. Обговорено аспекти ефективності реалізації ОП та проведено анкетування щодо пропозицій удосконалення

З метою моніторингу та перегляду освітньо-професійної програми «Англійська мова і література» 12.10.2021 відбулася зустріч декана факультету іноземної філології Хоптяр А.О., гаранта цієї освітньо-професійної програми Кришталюк Г.А. та члена проєктної групи Свідер І.А. з роботодавцями. Заступник директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Тетяна Карпова засвідчила високий рівень загальнотеоретичної підготовки випускників К-ПНУ, натомість вказала на необхідність поліпшення рівня їхньої практичної підготовки. Зі сторони роботодавців було запропоновано ввести в освітній процес здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література» музеєзнавчий аспект перекладознавства.

Співпраця з роботодавцями триває!