20 вересня на факультеті іноземної філології відбулася зустріч з випускниками 2020 і 2021 років, які навчалися за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література» і здобули кваліфікацію бакалавра філології. Із випускниками спілкувалися в.о. завідувача кафедри германських мов і зарубіжної літератури Барбанюк О.О., завідувач кафедри англійської мови Марчишина А.А., гарант освітньо-професійної програми «Англійська мова і література» Кришталюк Г.А., куратори груп і науково-педагогічні працівники, які забезпечують викладання дисциплін професійної підготовки на цій програмі.

У ході зустрічі випускники засвідчили ефективність освітньо-професійної програми, по завершенню якої вони успішно працевлаштувалися за спеціальністю або продовжили навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Випускники подякували за отриману класичну філологічну освіту, яка відкриває безліч шляхів для самореалізації та побажали більше уваги звернути на удосконалення освітніх компонентів, пов’язаних з перекладом.

Зустріч з випускниками 2020 і 2021 років