25 березня 2021 року відбувся онлайн захист Педагогічної практики в ЗНЗ студентами 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Педагогічна практика тривала 6 тижнів на базі ЗНЗ міста Кам’янця-Подільського. Студенти проходили практику як вчителі англійської мови, німецької мови, зарубіжної літератури, а також спробували себе в ролі класних керівників. Керівники практики від кафедри германських мов і зарубіжної літератури зазначили сумлінне виконання завдань та креативний підхід студентів до проведення уроків зарубіжної літератури та позаурочних заходів.  Студенти наголосили на позитивних враженнях від роботи з учнями та підкреслили важливість отриманого досвіду педагогічної роботи.

Бажаємо студентам нових здобутків та успіху!

Захист педагогічної практики в ЗНЗ студентами 4 курсу!