Протягом квітня 2024 року НПП кафедри германських мов і зарубіжної літератури професор Олександр Кеба, доцент Ольга Шаповал та завідувач кафедри Наталія Сліпачук підвищували професійну кваліфікацію шляхом участі у сертифікатній програмі «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти»,  яку розробила кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Заняття в офлайновій формі провели доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова та кандидат педагогічних наук, доцент Олена Чопік.

Слухачі програми сформували компетентності щодо підготовки майбутніх вчителів закладів загальної середньої освіти до реалізації завдань інклюзивного навчання, а також поділились власними ідеями щодо впровадження здобутих знань і навичок в освітній процес.

Результатом проходження сертифікатної програми є готовність учасників враховувати у викладанні спеціальних (фахових) освітніх компонентів для здобувачів особливостей їхньої професійної діяльності в умовах інклюзивної освіти.

НПП кафедри завершили навчання за програмою «Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти»