З приємністю повідомляємо про важливу наукову подію, яка відбудеться 1 березня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича – ІІ Міжнародну молодіжну конференцію «Платон мені друг, але істина дорожча»: теоретико-практичні та методологічні аспекти розвитку сучасних гуманітарних наук.

Конференція уже вдруге постане актуальною платформою для обміну ідеями та дослідженнями в галузі гуманітарних наук. Ми запрошуємо молодих учених взяти участь у секціях, що охоплюють напрямки:

• Літературознавство;
  • Лінгвістика та перекладознавство;
  • Філософія та культурологія;
  • Релігієзнавство та богослов’я;
  • Міждисциплінарні студії;
  • Методика викладання гуманітарних дисциплін.

Конференція відбудеться у змішаній формі, що надасть можливість учасникам обирати зручний формат – віртуальний чи особистий.

Для участі, будь ласка, надішліть заявку та тези доповіді до 20 лютого 2024 року. Також зазначаємо, що організаційні внески будуть спрямовані на благодійність.

Не втрачайте можливості  долучитися до становлення науки разом з визнаними вченими та молодими дослідниками у межах цього  форуму, що об’єднує не лише українську молодь, але й налагоджує академічний діалог з університетами інших європейських країн.

Ознайомитися з детальною інформацією про умови участі та контакти Оргкомітету можна за посиланням.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича запрошує на молодіжну конференцію!