17 лютого 2022 року на факультеті іноземної філології відбулась онлайнова зустріч зі здобувачами вищої освіти першого бакалаврського рівня спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.041 Германські мови і літератури (переклад включно), перша – англійська. Мета зустрічі – проконсультувати студентів першого, другого та третього курсу щодо реалізації їхньої індивідуальної траєкторії шляхом вільного вибору навчальних дисциплін загальної та професійної підготовки з каталогу ДВВС на 2022-2023 н.р. К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Гарант освітньої програми “Англійська мова і література” Кришталюк Г. А., завідувач кафедри германських мов і зарубіжної літератури Барбанюк О. О. та завідувач кафедри англійської мови Марчишина А. А. вказали на основні положення порядку реалізації права на вибір ДВВС, ознайомили з Каталогом ДВВС на 2022-2023 н.р., роз’яснили технічну процедуру здійснення вибору, відповіли на запитання студентів. Голова студентської ради факультету іноземної філології Владислав Степанянц долучився до консультаційної зустрічі, поділився досвідом вільного вибору навчальних дисциплін.

Обираємо навчальні дисципліни!