27 жовтня 2021 року відбулось чергове засідання кафедри германських мов і зарубіжної літератури у дистанційному форматі. Члени кафедри обговорили результати внутрішньої акредитації ОПП “Англійська мова і література” спеціальності 035 Філологія (доповідач – гарант ОПП “Англійська мова і література” кандидат філологічних наук, доцент Кришталюк Г.А.), результати Виробничої педагогічної асистентської практики магістрантів 2 курсу (доповідач – кандидат філологічних наук, доцент Голубішко І.Ю.) та Виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня (доповідач – кандидат філологічних наук, старший викладач Шаповал О.Г.).

На засіданні був одноголосно затверджений Стратегічний план розвитку кафедри, представлений в.о. завідувача кафедри германських мов і зарубіжної літератури кандидатом філологічних наук Барбанюк О.О.

Засідання кафедри у дистанційному форматі