25 -26 жовтня 2021 року відбулись захисти виробничих практик здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Магістри 2 року навчання, які пройшли виробничу асистентську практику на базі кафедри германських мов і зарубіжної літератури, поділились враженнями проведення лекційних та практичних занять в університеті та висловили пропозицію збільшити термін практики з 4 тижнів до 5 тижнів.

Здобувачі вищої освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня проходили Виробничу педагогічну практику у закладах загальної середньої освіти як вчителі англійської мови та зарубіжної літератури. На захисті керівники практики висловили свої зауваження та рекомендації для поліпшення ефективності роботи практикантів.

Відбулись захисти виробничих практик здобувачів вищої освіти