Загалом, проходження практики в КПНУ, стало для мене неоціненним досвідом в педагогічній сфері. Знання, які я здобула на проведених мною уроках, дали мені величезний поштовх і натхнення для продовження педагогічної справи.
Кожного разу, приходячи на уроки, я раділа разом з учнями. Мені було тепло та приємно на душі від щирих та радісних усмішок маленьких школяриків.
Кожен урок, який я проводила, був наповнений цікавими та повчальними моментами, які ще довго житимуть в пам’яті та уяві кожного з нас. А різні плакати, вироби, малюнки тішитимуть око та зігріватимуть серце.
Зізнаюся чесно, коли перший раз прийшла до школи і розпочала свою діяльність з практики, то хотіла щоб це все закінчилося як найшвидше, але чим частіше приходила до школи і проводила уроки, то зрозуміла, що розпрощатися з класом, де провела прекрасних 6 тижнів, буде важко та сумно.
Світлана Петраш, Ang1-B17
Практика 2021 очима студентів!