Опубліковано збірник матеріалів XIІ Регіональної науково-практичної конференції «Методика навчання філологічних дисциплін у закладах загальної середньої та вищої освіти», яка відбулася 7 грудня 2023 року на базі кафедри англійської мови К-ПНУ.

Доповіді учасників відображають різноаспектні дослідження та результати власного досвіду з проблем методики навчання філологічних дисциплін.

Методика навчання філологічних дисциплін у закладах загальної середньої та вищої освіти: матеріали ХІІ Регіональної науково-практичної конференції, 7 грудня 2023 року, м. Кам’янець-Подільський [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2023. 112 с.

Електронний збірник можна переглянути за покликанням: http://elar.kpnu.edu.ua/xmlui/handle/123456789/7707