У Кам’янець-Подільській міській громаді відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учасники працювали три дні:

1 день – заочне оцінювання дослідницьких проєктів;

2 день –  постерний захист;

3 день – наукова конференція.

Журі наукової секції зарубіжної літератури очолила Ірина Голубішко, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури.
Членами журі виступили Сидорук В.В., вчитель ліцею No 9, Недокус А.С., вчитель ліцею No8, Мещишина Т.А., вчитель ліцею No 7, Тарасенко Г.О., вчитель ліцею, адміністратор групи.

На конкурс було представлено два дослідження на  актуальні літературознавчі теми. Так, Паладійчук Варвара Вадимівна, зобувачка освіти 10 класу ліцею №14 представила розвідку на тему “Символіка і мала деталь у творчості Г. Белля” (науковий керівник – Товарницька Галина Дмитрівна (вчитель зарубіжної літератури ліцею №14).

Пиріг Даша Михайлівна, здобувачка освіти  9 класу ліцею №12, свій дослідницький інтерес спрямувала на вивчення специфіки романа-антиутопії Р. Бредбері “451 градус за Фаренгейтом” (науковий керівник – Іов Тетяна Іларіонівна, вчитель зарубіжної літератури ліцею №12).

Юні літературознавці показали високий рівень обгрунтованості наукових результатів. Вільне знання тексту, грунтовне володіння матеріалом дослідження дозволило Даші ПИРІГ посісти 1 місце, а її робота була рекомендована для участі у ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН.

Вітаємо Дашу та її наукового керівника, бажаємо подальших наукових досягнень!

Участь викладачів кафедри в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України