Одним із засобів, що сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки, яка витримала випробування тисячоліттями. Це не лише розвага, а й розвиток розумових здібностей.

26 квітня у К-ПНУ відбулися змагання із шашок на Першість між командами факультетів університету.

Участь у змаганнях взяли представники шести факультетів К-ПНУ: педагогічний факультет, історичний факультет, факультет фізичної культури, фізико-математичний факультет, факультет іноземної філології, факультет спеціальної освіти, психології і соціальної роботи.

Головний суддя -кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач Олена Клюс.

Здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія “Англійська мова і література (переклад включно, перша – англійська)” академічної групи Fil1-B22 ВАЛЕНТИН ДУДКО гідно представив факультет іноземної філології та здобув 2 місце серед хлопців.

Вітаємо Валентина і бажаємо подальших перемог!

Перемагаємо в інтелектуальних іграх!