Ольга ПАЛАМАР – здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 035 Філологія (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри германських мов і зарубіжної літератури Олександр КЕБА) стала учасницею програми дослідницьких візитів для студентів і аспірантів з України у Варшавському університеті:  Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw”.

З березня по липень 2023 року аспірантка матиме можливість проводити власне дослідження на базі Варшавського університету.

Щиро вітаємо Ольгу, бажаємо успіхів у науковій роботі та нових звершень!

Ольга ПАЛАМАР – учасниця програми “Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw”