11 жовтня розпочав роботу у новому навчальному році науковий гурток “Жанрові модифікації в літературі ХХ ст.” (керівник: кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри германських мов і зарубіжної літератури Ольга Шаповал). Перше організаційне засідання було присвячене плануванню роботи гуртка. Взяти участь у його роботі виявили бажання 9 здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП “Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)”, “Середня освіта (Німецька мова та зарубіжна література)”. Учасники засідання узгодили з керівником час та форму роботи, обрали теми наукових досліджень. Старостою гуртка одноголосно було обрано Інну Підховну, студентку 3 курсу, першого (бакалаврського) освітнього рівня, групи Ang1-B20.

Бажаємо членам гуртка плідної наукової роботи!

Наукові гуртки розпочали свою роботу!