9 вересня відбулась відкрита онлайн лекція старшого викладача кафедри германських мов і зарубіжної літератури кандидата філологічних наук Шаповал Ольги Григорівни на тему “Німецька література першої половини ХХ століття”. Лекція була прочитана в межах дисципліни “Історія зарубіжної літератури” для здобувачів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня здобуття вищої освіти за освітньо-професійними програмами “Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література”, “Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)”, “Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література”, “Англійська мова і література” за допомогою онлайн-сервісу Google Meet. На лекції були присутні завідувач кафедри германських мов і зарубіжної літератури кандидат філологічних наук Барбанюк О.О., професор кафедри доктор філологічних наук, професор Кеба О.В., доценти кафедри кандидат філологічних наук, доцент Кришталюк Г.А. та кандидат філологічних наук, доцент Голубішко І.Ю.. Під час обговорення  було відзначено високий науково-педагогічний рівень проведеної лекції та викладацької майстерності лектора.

Відбулась відкрита онлайн-лекція