20 січня відбулось перше у 2022 році засідання кафедри германських мов і зарубіжної літератури. На засіданні були обговорені перспективи розвитку кафедри у 2022 році, а також питання підготовки до акредитації освітньо-професійної програми “Англійська мова і література” спеціальності 035 Філологія.

Також було обговорено питання підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників кафедри. Зокрема, був заслуханий і схвалений звіт доцента Голубішко І.Ю. про проходження стажування у Чернівецькому національному університеті імені Ю.Федьковича. Також було ухвалено рішення про направлення старшого викладача Шаповал О.Г. на міжнародне науково-педагогічне стажування «Трансформаційні процеси в європейському освітньому середовищі: сучасні виклики підготовки фахівців у вищій школі», яке відбудеться 7 – 18 лютого 2022 р. (м. Кельце, Польща).  Члени кафедри одноголосно підтримали пропозицію про перенесення практик здобувачів вищої освіти спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта на весняний період.

Відбулось засідання кафедри