16 грудня директор Кам’янець-Подільського бюро перекладів «Центр» О.Є.Ківільша у рамках неформальної освіти провів гостьову лекцію для здобувачів освіти четвертого курсу факультету іноземної філології ОПП «Англійська мова і література», галузі знань 03 Гуманітарні науки, спеціальності 035 Філологія, спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.
Олександр Євгенович, висококваліфікований філолог та перекладач, розповів студентам про використання інформаційних технологій у перекладацькій діяльності, зокрема програмного забезпечення Trados, про деякі особливості усного перекладу, поділився досвідом перекладацького супроводу туристичних та екскурсійних груп, а також відповів на запитання студентів щодо пошуків роботи на сучасному ринку перекладацьких послуг, оплату праці перекладача-фрілансера. Студенти щиро вдячні Олександру Євгеновичу за надання можливості зануритися у практичні аспекти своєї майбутньої професії.

Гостьова лекція від стейкхолдерів