Напередодні свята Дня науки в Україні, яке традиційно відзначають у третю суботу травня, відбувся вебінар “Академічна доброчесність та наука: a must have чи примха?” (13.05.2021), до проведення якого долучилися кафедра англійської мови (старший викладач кафедри, член комісії К-ПНУ з питань академічної доброчесності Наталія Сліпачук) і кафедра германських мов і зарубіжної літератури (старший викладач кафедри Ольга Шаповал) і заступник декана факультету з наукової роботита інформатизації навчального процесу  Поліна Шулик. Вебінар викликав великий резонанс серед студентської молоді і науково-педагогічних працівників. Його відвідали 53 учасника. Серед основних питань, що обговорювалися: основні принципи та нормативні документи академічної доброчесності, порушення академічної доброчесності та відповідальність за них, вимоги до написання курсових і кваліфікаційних робіт і корисні поради щодо запобігання проявам плагіату. Учасники ділилися враженнями від відвідування різних вебінарів і круглих столів у межах проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, що реалізують американські ради з міжнародної освіти за сприяння посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,  який має на меті об’єднати професійну спільноту освітян для обміну досвідом і співпраці задля інституціоналізації принципів академічної доброчесності в системі вищої освіти України. У рамках вебінара було презентовано черговий випуск Збірника наукових праць студентів та магістрантів факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (№ 14).

Вебінар “Академічна доброчесність та наука: a must have чи примха?”