19 вересня 2024 року доцент кафедри Ольга Шаповал долучилась до ярмарку Initial Teacher Education Partner-finding fair для закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку вчителів. Більше 80 учасників зустрічі мали змогу побачити презентації проєктів eTwinning, спрямованих на підготовку майбутніх учителів від представників університетів Греції (Ionian University), Словаччини (The University of Trnava), Німеччини (Stuttgart University) тощо.

Тематика пропонованих проєктів: «EU goes school», «Project-Based Learning with eTwinning and Erasmus+ for Interculturality», «E.M.P.O.W.E.R.: Enhancing Mental, Physical and Overall Wellbeing of Students», «Researching and Discussing Culture», «Ethnics in Information and Communication Technology» представляє широке поле для міжнародного співробітництва.

eTwinning: розширюємо кордони академічної мобільності