Співпраця із закордонними ЗВО

Участь у програмі ЕРАЗМУС+:

УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ на факультеті іноземної філології

СЕРТИФІКАТИ

Співпраця із Корпусом Миру США в Україні:

Викладач кафедри англійської мови факультету іноземної філології Мельник І.В. проводила спільні практичні заняття з дисципліни «Практичний курс англійської мови» з доброволицею Ешлі Емерсон з січня 2018р. по березень 2020р. у групах Fil1-B18, Fil1-B17.

До зустрічі, Ешлі Емерсон! Студентський меридіан.

Фулбрайт:

Співпраця з факультетом іноземної філології

Уінстон Пеннібекер – стипендіатка Програми імені Фулбрайта в К-ПНУ. Студентський мерідіан.

МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ:

«Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP»

Участь здобувачів вищої освіти спеціальності 035 Філологія у програмі DigEco:

Кайсим О.-Н., група Fil1-B18 CЕРТИФІКАТ

Степанянц В., група Fil1-B18 СЕРТИФІКАТ

Дубляниця Д., група Fil1-B18 СЕРТИФІКАТ

Тригуба В., група Fil1-B18 СЕРТИФІКАТ

Іванюк А., група Fil1-B18 СЕРТИФІКАТ

«Програма вдосконалення викладання у вищій школі»

Методичні науково-практичні семінари:

Міжнародні конференції:

Міжнародна наукова конференція “Актуальні проблеми історичної та теоретичної поетики”м. Кам’янець-Подільський (організатор: кафедра германських мов і зарубіжної літератури)

Міжнародна наукова конференції «Культурно-історичні виміри сучасної полоністики», м. Кам’янець-Подільський (співорганізатори: кафедра германських мов і зарубіжної літератури, кафедра слов’янської філології і загального мовознавства). Матеріали конференції. 2020

Міжнародна студентська Інтернет – конференція «Мова в міждисциплінарному контексті безперервної освіти» (співорганізатори: кафедра англійської мови, кафедра германських мов і зарубіжної літератури):  Матеріали конференції.

Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція “Станіслав Лем: до 100-річчя від дня народження письменника” (співорганізатори: Донецький національний університет імені Василя Стуса, Варшавський університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Рівненський державний гуманітарний університет, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (кафедра германських мов і зарубіжної літератури)): Інформаційний лист.